субота, 23 вересня 2017, 04:14

ГОСТІ: 1
КОРИСТУВАЧІ: 0
 САМОВРЯДУВАННЯ, Згурівська гімназія
Вітаємо на нашій сторінці гімназійного самоврядування!

Шкільне самоврядування як орган влади Згурівської гімназії має свою історію. Основою структури такого органу була система трикутника.

Самоврядування – це не вседозволеність, а організація участі школярів у керуванні власними справами – не справами адміністрації, педагогів, батьків, а своїми, котрі належать до повноважень учнів.

Президентська республіка – добровільна організація учнів гімназії, яка забезпечує право і надає можливість у межах Статуту здійснювати регулювання і управління справами, які належать до компетенції та в інтересах учнів нашого навчального закладу.

Гімназія – маленька держава. Її громадяни – учні, батьки, вчителі, а, отже, вони є рівними в своїх правах.

У Згурівській гімназії діє президентська республіка "Злагода" на чолі з Президентом. Керівним органом республіки є парламент, який налічує у 2006-2007 навчальному році 27 членів. У Парламенті діє 8 комісій, керує роботою Парламенту Рада, в яку входять голови комісій на чолі з Президентом.

ПАРЛАМЕНТ

СИМВОЛИ: