четвер, 25 Квітня 2024, 20:56

ГОСТІ: 1
КОРИСТУВАЧІ: 0
 ПАРЛАМЕНТ, Згурівська гімназія

Розподіл обов'язків по комісіях:

Комісія "Знання"
 Організовувати консультативну роботу з предметів, проводити предметні тижні, олімпіади, пізнавальні конкурси, традиційні інтелектуальні ігри: "Найрзумніший", "Еврика", "Слабка ланка". Вшановувати відмінників, призерів олімпіад, конкурсів, допомога відстаючим.

Комісія "Дисципліна і порядок"

Організовувати чергування по гімназії, контроль за відвідуванням уроків, діяльність по збереженню гімназійнго майна, підручників. Формувати навички здорового способу життя. Виховувати культру спілквання, культуру зовнішнього вигляду. Проведення загальногімназійних лінійок.

Комісія "Здоров'я"

Організовувати проведення змагань, спортивних свят, туристичних походів, екпедицій, подорожей, Збереження і зміцнення здоров'я дітей, пропаганда здорового способу життя, профілактика ранніх захворювань.

Комісія "Націнальне відродження"

Допомагати у проведенні свят козацькго фольклору. У впровдженні народознавства. Залучати учнів до відродження національних традицій. Організовувати зустрічі з людьми з метою        усвідомлення історії українського народу. Вести альбоми-спогади.

Комісія "Захист прав дитини"

Стежити за виконанням законодавчих документів. Розглядати порушення законодавчих актів, різні конфлікти. Слідкувати за виконанням обов'язків учнів, захист їх прав. Члени комісії зобов'язуються вислуховувати скарги учнів про порушення їх прав. Створення належних умов для навчання та відпочинку дітей.

Комісія "Добрі справи"

Допомога ветеранам, одиноким, акції матеріальної допомоги дітям, інші цікаві справи, створення загонів милосердя.

Комісія "Дозвілля"

Організовувати проведення загальногімназійних свят, вечорів, дискотек, різних конкурсів, виставок. Дати кожній дитині реалізувати себе, проявити свій талант.

Комісія "Прес-центр"

Інформувати учнів, батьків, учителів про всі події, які відбуваються в гімназії, різними засобами інформації (газета, радіо, рекламні оголошення). Випускати газету "КОНДУЇТ" не рідше 1-го разу на місяць, а також випускати тематичні газети. Брати участь у районних конкурсах стіннівок, плакатів, малюнків.