середа, 22 Травня 2019, 15:25

ЗГУРІВСЬКИЙ НВК

Головна Рейтинги Музей гімназії Електронна газета Інформаційний сайт
Меню сайту
Форма входу
Пошук
Статистика

В МЕРЕЖІ: 1
ГОСТІ: 1
КОРИСТУВАЧІ: 0
 ВІЗИТНА КАРТКА, Згурівська гімназія

З історії Згурівської гімназії

Згурівська гімназія заснована на базі Згурівської загальноосвітньої школи І - ІІ ступенів 01.09.2002 року згідно з розпорядженням голови Київської обласної державної адміністрації ’’Про створення спеціальної школи- інтернату, гімназії та ліцею в Київській області’’ від 29.08.2002 р. № 512 та розпорядженням голови Згурівської районної державної адміністрації ’’Про затвердження мережі шкіл, штатних розписів установ та закладів освіти’’ від 30.08.2002 р. № 89.За перший рік роботи гімназії були придбані:

- клас з 10 комп’ютерами CELERON - 500 та CELERON -1700 з ліцензованою операційною системою Windows- 98, 2 струменеві принтери для кольорового друку;

- комплекти меблів на 3 навчальні кабінети;

- картографічний матеріал для забезпечення вивчення історії та географії;

- навчальна література для поглибленого вивчення  іноземної мови;

- музичний центр та домашній кінотеатр для забезпечення роботи хореографічного та хорового гуртків;

- телевізор та відеомагнітофон.

Надалі навчально-матеріальна база зміцнювалася: всі класи забезпечені новими комплектами меблів та дошками, були встановлені нові сучасні комп'ютери з підключенням до Internet, мультимедійний центр. Зараз завершується ремонт нового приміщення гімназії, де  буде створений інформаційно-методичний центр, хореографічна та спортивна кімнати.

Комп’ютери використовуються в навчальному процесі з 5 класу. У кожному класі (5–9 класи) введено курс ’’Основи комп’ютерної грамотності’’, який читається за авторською програмою вчителя інформатики. В позаурочний час гімназисти мають можливість працювати на комп’ютерах за складеним графіком роботи. Для цього встановлені всі необхідні програми: Microsoft Office, Access, CorelDRAW, PageMaker, Алгоритміка. У навчальному процесі використовуються також електронні навчальні програми з географії, економіки, історії, зарубіжної літератури, інформатики, математики, фізики, Велика енциклопедія Кирила і Мефодія, електронні версії уроків географії , біології, музики, художньої культури, іноземної мови, історії.

Результати ІІ туру олімпіад з основ наук показали, що учні гімназії досягли певних успіхів: у 2002-2003 н.р., 2003-2004 н.р. та 2005-2006 н.р. вони вибороли загальне ІІ командне місце, а вже три роки  поспіль команда гімназії  виборює першість в районі.

1 учень став призером ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу- захисту науково- дослідницьких робіт учнів- членів Малої академії наук України, 23 учні стали переможцями та призерами обласних олімпіад, конкурсів з біології, української мови, німецької мови, зарубіжної літератури, історії,  географії, а четверо брали участь у Всеукраїнському етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.
  
Гімназія відкрита 02. 09. 2002 р.
У гімназії навчається 96 учнів
Кількість класів 7
Директор гімназії Чужа Віра Миколаївна
Режим роботи однозмінний, шестиденний
  
Проблема, над якою працює гімназія
Індивідуалізація навчально-виховного процесу, забезпечення високого рівня розумового розвитку та інтелектуального росту обдарованих дітей шляхом впровадження сучасних інформаційних технологій
Завдання
Виявлення найбільш обдарованих і здібних дітей; загальноосвітня підготовка підвищеного рівня; гармонійний розвиток нахилів, здібностей і обдарованості в контексті досягнення особистістю високих меж соціальної взаємореалізації і духовного самовдосконалення
Гімназія є опорною з питань
 - впровадження інноваційних технологій у навчальний процес;
- організація   методичної роботи;
- викладання географії, української мови, інформатики

Кадрові ресурси:

  • працює
  • має звання ”старший учитель”
  • має звання “учитель- методист”

 

24 учителі
5 учителів
2 учителі
Поглиблено вивчається
англійська мова
інформатика
Ведуться спецкурси
 
людина і світ
основи наукової діяльності
пізнай себе
риторика
у світі прекрасного
художня культура 
Діють гуртки
історико- краєзнавчий
компютерний
народознавства
спортивні
"Ерудит"
хореографічний
хоровий
шахово-шашковий
драматичний
інтелектуальних ігор
Copyright MyCorp © 2019, Згурівська гімназія